Warunki dostawy

Warunki dostawy.

1. Dostawa produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej (zob. punkt 4.2. Regulaminu) lub Klient samodzielnie zorganizuje transport lub też dokona odbioru osobistego.


2. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker, lub opcjonalnie do niektórych produktów przy składaniu zamówienia jest możliwość wyboru Innej formy dostawy.
Inne formy dostawy obejmujące - Odbiór osobisty, - Przesyłkę Paczkomaty InPost są dostępne tylko dla tych produktów, które są dostępne w magazynie naszej firmy. Zasadniczo większość produktów jest wysyłana do klienta kurierem DB Schenker z magazynu zewnętrznego. Przy zamówieniu produktów dla których formy dostawy się nie pokrywają np. kiedy jeden produkt jest dostępny do wysyłki za pośrednictwem paczkomatu a drugi produkt nie posiada tej opcji, koszty dostawy są sumą kosztów dostawy Paczkomatem -11 zł i dostawy kurierem -16 zł, tzn. dostawa wynosiłaby 27 zł.
Zamówione towary dostarczane są – w zależności od wyboru Klienta – bezpośrednio na adres Klienta wskazany w formularzu zamówienia.

3. Dostawy towarów zamawianych za pośrednictwem Sklepu są realizowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku chęci zakupu towaru z miejscem dostawy poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej należy skontaktować się ze Sklepem przed złożeniem zamówienia celem ustalenia możliwości wykonania dostawy oraz jej kosztów. W takiej sytuacji koszty dostawy zostaną ustalone indywidualnie i podane do wiadomości Klienta przed złożeniem zamówienia.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin.

5. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia przelewu bankowego, lub w przypadku płatności za pobraniem po kliknięciu przez Klienta linku potwierdzającego zamówienie. Link ten jest dołączony do wiadomości email przesyłanej automatycznie po złożeniu zamówienia. Stan magazynowy poszczególnych produktów ulega dynamicznym zmianom wskutek czego zamówienie które nie zostanie odrazu opłacone lub (przy przesyłce pobraniowej) potwierdzone kliknięciem w link może nie być możliwe do zrealizowania. Jeżeli jakiś produkt będzie niedostępny Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. W momencie kiedy tylko część zamówienia nie będzie możliwa do realizacji Klient może podjąć decyzje czy chce zrezygnować tylko z części zamówienia czy też rezygnuje z całej tranzakcji. Stosowną informacje należy złożyć telefonicznie lub w wiadomości email. Dane kontaktowe sklepu znajdują się w zakładce Kontakt strony internetowej sklepu.

6. Po otrzymaniu przesyłki Klient powinien, w miarę możliwości, sprawdzić w obecności dostawcy stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki podczas przewozu wskazana jest, w miarę możliwości, odmowa odbioru przesyłki przez Klienta bądź spisanie w obecności dostawcy protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody, co znacznie ułatwi ewentualne postępowanie reklamacyjne.

7. W ofercie sklepu znajdują się produkty o niestandardowych wymiarach i/lub zawierające szklane elementy. Produkty te wymagają specjalnego sposobu dostawy.

7.1 Koszty wysyłki towarów niestandardowych:

- Ekrany projekcyjne - 30 zł netto za sztukę. Towar wysyłany jest oddzielnie od pozostałej części zamówienia. Dotyczy wszystkich modeli
- Stoliki pod TV - 50 zł netto. Kwota pobierana jest jednorazowo od całej palety. Towar wysyłany jest wraz z pozostałą częścią zamówienia.

Dotyczy tylko wybranych modeli: S-01, S-02, S-04, T-20XC, T-20XB, T-20XS, T-22, T-34, T-38B

Pozostałe modele mają standardowy koszt wysyłki.

- Profile do pasków LED o długości dwóch metrów – 25 zł netto jednorazowo.

SZKLANE TUBY LED - Przesyłka pobraniowa. Koszt przesyłki za pobraniem zawierającej SZKLANE TUBY LED wynosi: 25 zł netto za 1 paczkę. Paczka zawiera maksymalnie 60 sztuk tub. Cena wysyłki bez pobrania pozostaje bez zmian.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie